İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Beyza Kız Pansiyonu Kırklareli’nin kız pansiyonu bakımından konaklama ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılanmış en nitelikli tesislerinden bir tanesidir. Üniversiteye yakın konumu itibariyle, öğrencilerin de yaygın biçimde tercih sebeplerinden biridir. Pansiyonumuz, modern ve teknoloji ile donatılmış bir tesis olarak, yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Konumu itibariyle misafirlerine ulaşım kolaylığı imkanı da sunan Beyza Kız Pansiyonu, evinizin rahatlığı ve bir turizm tesisinin konforunu bir arada sunmaktadır. Sahip olduğu yüksek standartları rağmen pansiyonumuz oldukça makul fiyatlarla konaklama ihtiyaçlarını karşılar. Yılın her döneminde konaklama olanağını sunmakta olan pansiyonumuz, geleneksel anlayışın ilerisinde bir hizmet vermektedir. Yüksek güvenlik tedbirleri alınmış olan tesisimizde, misafirlerimiz için hiçbir olumsuzluk barındırmayan mükemmel bir konaklama olanağı oluşturulmuştur. Yangın ve doğal afetler gibi durumlar için, kamusal otoritenin öngördüğü asgari koşulların ilerisinde tedbirler alınmış olup, bunun yanında asayiş bakımından da en üst düzeyde gereklilikler yerine getirilmiştir. Odalarımız, özel oda ve geleneksel odalar şeklinde tesis edilmiş olup, misafirlerimizin kendilerine uygun seçeneğe kendileri karar vermeleri mümkündür. Pansiyonumuzda, ortopedik yataklar, kişiye özel çalışma alanları, sürekli sıcak su ve fiber hızlı internet gibi ek destek hizmetleri de sunulmaktadır.

Yeni güvenlik Sistemleri

Güvenliğiniz bizim için her şeyden önemli, yeni sistemlerimiz ile güvenliği en üst seviyede tutuyoruz.

+

Otel Konforunda Hizmet Kalitesi

Değerli ve güzel öğrencilerimizi ayırmaksızın otel konforunda evinizin sıcaklığını aratmayacak hizmet beyza kız pansiyonunda

+

MİSYONUMUZ

Beyza Kız Pansiyonu olarak misyonumuz, güvenilirlik, kalite ve hizmette mükemmeliyeti sağlayarak, öğrencilerin barınma ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermek ve aynı zamanda onlara destek olmak için varız. Yüksek standartlarda konaklama imkanı sunmanın yanı sıra, öğrencilerin kişisel ve akademik gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak modern ve güvenli bir ortam sağlamak, öğrencilerin rahatlıkla öğrenmelerine ve dinlenmelerine olanak tanıyan bir misyon olarak ön plana çıkıyor. Misafirlerimizin mutluluğunu ve güvenliğini sağlayarak, onların üniversite hayatını daha verimli ve keyifli hale getirmek en temel misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Beyza Kız Pansiyonu olarak, konuklarımıza konfor, güvenlik ve kaliteyi en üst düzeyde sunarak, kız öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan öncü bir tesis olmayı hedefliyoruz. Sürekli gelişen ve yenilenen yapımızla, misafirlerimize evlerini aratmayan bir atmosferde konaklama deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Misafir memnuniyetini her şeyin önünde tutarak, öğrencilerin öğrenim hayatlarını desteklemek ve rahat bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak vizyonumuzun temelini oluşturuyor.

Kırklareli | Beyza Kız Pansiyonu’ nunda verdiğimiz hizmetlerden bazıları.

Sizlere Neler Sunuyoruz