İletişim Bilgileri

Hizmetlerimiz

"Beyza Kız Pansiyonu olarak öğrencilere en iyi konaklama deneyimini sunmayı amaçlıyoruz. Modern dinlenme alanları, etüt salonları, konforlu odalar ve ortopedik yataklarla öğrencilerin rahatını düşünüyoruz. Düzenli oda temizliği ve çamaşırhane hizmetleriyle pratiklik sağlıyoruz. Sürekli sıcak su, lezzetli yemekler ve ücretsiz kablosuz internet ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 24/7 güvenlik ve yakın üniversite ulaşımıyla güvenliği ve erişimi ön planda tutuyoruz. Beyza Kız Pansiyonu olarak, öğrencilere destek dolu bir yaşam alanı sunarak üniversite yıllarını unutulmaz kılıyoruz.

Eğlence, Dinlenme ve Etüt Salonu

Dinlenme alanımız, misafirlerimizin boş zamanlarında, stres atabilmeleri, arkadaşları ile keyifli vakit geçirebilecekleri, çeşitli aktivitelerin ve televizyonun bulunduğu dinlenme alanımız günün her saati hizmetlerinde.

Etüt Salonumuz, Kız pansiyonumuzda misafirlerimizin etkin ve verimli bir şekilde çalışmaları için tüm imkanlar eksiksiz olarak sunulmakta. Çalışma salonlarımız misafirlerimizin rahat ve verimli çalışmaları amaçlanarak tasarlandı. Tüm misafirlerimiz için sessiz ve sakin bir ortamda tüm dikkatlerini derslerine verebilecekleri çok özel bir mekan hazırladık. Çalışma salonlarında misafirlerimizin uzun ve yorucu sınav hazırlık süreçlerini sorunsuz atlatabilmeleri için her tür konfor düşünüldü.

 

Ortopedik Yatak, Oda Temizliği ve Çamaşırhane

Yataklarımız, Kız pansiyonumuzda sunduğumuz ortopedik yataklar ile misafirlerimiz çok rahat edecek.

Oda Temizliği, Pansiyonumuzda oda temizlikleri standart olarak haftanın 2 günü, 1 gün genel temizlik, 1 gün özel temizlik olarak yapılmakta olup, Öğrencilerimizin yoğun olarak zaman geçirdikleri ortak alanların temizliği ise her gün yapılmaktadır.

Çamaşırhanemizde misafirlerimiz kişisel çamaşırlarını günün her saatinde yıkayabilirler, ütü yapabilirler ve geniş çamaşır kurutma alanlarında kurutabilirler.

 

7/24 Sıcak Su

Pansiyonumuz son teknoloji doğalgazlı ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Banyolarımızda 7/24 kesintisiz sıcak suyumuz ile duş keyfi hiç yarım kalmayacak.

 

Yemekhane

Yemekhanemizde hijyenik koşullarda ,kendi aşçılarımız tarafından günlük hazırlanan sabah kahvaltısı ve dört çeşit akşam yemeği verilmektedir.

Ücretsiz Kablosuz İnternet

Kız pansiyonumuzda misafirlerimizin kendilerine tanımlanan hesaplarıyla  24 saat kesintisiz, yüksek hızda  kablosuz internet hizmeti verilmektedir.

Ulaşım Kolaylığı

Pansiyonumuz, konumu itibariyle üniversite yolu üzerinde olup öğrencilerimizin için zahmetsizce okula gitmelerini sağlayacak imkanlara sahiptir.

Güvenlik Hizmetlerimiz

Kız pansiyonumuzda misafirlerimizin güvenliğine çok önem vermekteyiz. Pansiyonumuz 7 gün 24 saat güvenlik kamera sistemiyle görüntülenmekte ve güvenlik personeli kalmaktadır. Pansiyonumuzda ayrıca standart güvenlik donanımında tüm odalar ve ortak alanlarda ısı ve duman dedektörleri, yangın dolapları, yangın söndürücüler, yangın ve tahliye çıkışları, gaz dedektörleri ve uluslar arası yönetmeliklere uygun yönlendirme – bilgilendirme araçları bulunmaktadır.